VI Opolski Festiwal Sprintu

26 kwietnia 2018 roku na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu odbył się VI Festiwal Sprintu.

Uczniowie w składzie: Hanna Kotula kl. VI, Zofia Czech kl. V, Anna Kamińska kl. V, Sara Kokoszka kl. V, Karolina Starosta kl. V, Emilia Raburska kl. IV, Dominik Kobienia kl. VI, Paweł Maciak kl. V, Florian Piechota kl. IV, Karol Dudek kl. IV, Oliver Buhl kl. IV reprezentowali naszą szkołę w powyższej imprezie.

Mali sprinterzy mieli do pokonania dystans 60 metrów w odpowiedniej dla siebie kategorii wiekowej. Nasze dzieci zaprezentowały się bardzo dobrze, osiągając życiowe wyniki w tymże biegu sprinterskim.

Najlepszy okazał się jednak uczeń klasy IV – Oliver Buhl (w kategorii wiekowej 2007 i  młodsi), dostając się do biegu finałowego, podczas którego zajął VI miejsce.

Gratulujemy młodym sportowcom, życząc dalszych sukcesów podczas Mistrzostw Miasta Opola w Lekkoatletyce w drugiej połowie maja.

• IMG-20180426-WA0003
  • IMG-20180426-WA0004